DEN HAAG - Staatssecretaris Jack de Vries (Defensie) is niet van plan zijn bezuiniging op militaire oefeningen zomaar in te trekken. Als 4 procent in het oefenprogramma wordt geschrapt, levert hem dat 5 miljoen euro op. Maar de Tweede Kamer wil dat geld liever uit het wervingsbudget voor nieuw personeel halen. En dat stuit De Vries juist weer tegen de borst.
Dat bleek maandag tijdens een Kameroverleg over het onderdeel personeel van de begroting van Defensie voor 2010. Defensie kampt al jaren met grote tekorten voor militair personeel.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden. Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws