*

 
AD.nl

OOK OP AD.NL

Sintnicolaas heeft medaille in vizier

BARCELONA - Tienkamper Eelco Sintnicolaas heeft bij de Europese atletiekkampioenschappen in Barcelona uitzicht op een medaille. De 23-jarige atleet gebruikte donderdag het achtste onderdeel, polsstokhoogspringen, om in het klassement van plaats vijf naar twee te stijgen.

Tienkamper Eelco Sintnicolaas donderdag bij het discuswerpen. ANP
Tienkamper Eelco Sintnicolaas donderdag bij het discuswerpen. ANP
De Nederlander zette met de polsstok een persoonlijk record neer met een hoogte van 5,45 meter, waarmee hij veruit de beste was van alle deelnemers. Sintnicolaas bracht zijn puntentotaal op 6916. Na acht onderdelen leidt de Wit-Rus Andrei Krautsjanka met 6970 punten. Er volgen nog twee onderdelen, speerwerpen en de afsluitende 1500 meter.

Ook Ingmar Vos deed het goed met de polsstok. Hij verbeterde zijn persoonlijk record tot 4,55 meter. In het tussenklassement bezet hij de twaalfde plaats. (ANP)
29/07/10 17u07
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
AD Sportwereld

Alle topcompetities

Alles over jouw team