*

 
AD.nl

OOK OP AD.NL

Badmintonners Palyama en Pang snel uitgeschakeld

UPDATE  BIRMINGHAM - Eric Pang is al in de eerste ronde van de All England uitgeschakeld. De Nederlandse badmintonner verloor woensdag kansloos van de Engelsman Andrew Smith: 10-21 11-21.

Ook voor Dicky Palyama bleef het traditionele evenement in Birmingham beperkt tot één partij. De veelvoudig nationaal kampioen trof meteen de als vijfde geplaatste Deen Peter Gade: 17-21 17-21.
 
Bij de vrouwen wist Yao Jie haar duel met de Japanse Ai Goto te rekken tot drie games, maar een plaats in de tweede ronde leverde het niet op: 14-21 21-11 16-21. Ook voor Judith Meulendijks was de Engelse titelstrijd in het enkelspel snel voorbij. Ze was niet opgewassen tegen de Indonesische Saina Nehwal, de nummer zeven van de plaatsingslijst: 18-21 11-21.
 
Eerder op de dag was er ook al slecht nieuws voor de Nederlandse badmintontop. De rechter stelde Meulendijks, Pang en Palyama in het ongelijk in het kort geding dat het trio wegens het 'materiaalconflict' had aangespannen tegen de bond. (ANP/BVDL)


10/03/10 18u30
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
AD Sportwereld

Alle topcompetities

Alles over jouw team