MUNCHEN - Voetballegende Franz Beckenbauer ziet niets in de voorstellen die Louis van Gaal enkele dagen geleden deed om het voetbal aantrekkelijker te maken. De coach van Bayern München is voorstander van een grote rol van de techniek. Volgens Beckenbauer gaat dit echter ten koste van de legendarische momenten in het voetbal.
''Laten we het voetbal eenvoudig en duidelijk houden. Fouten horen erbij. Iedereen heeft het nog steeds over die treffer van Geoff Hurst in de WK-finale van 1966 en de 'hand van god' van Diego Maradona in 1986. Dat zijn legendarische momenten waarover mensen over veertig jaar nóg praten'', reageert Beckenbauer in de Duitse krant Bild.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport