Manon Boukhari en Leyla Sinouh, vrouwen van voetballers Nourdin Boukhari en Khalid Sinouh, werken aan een glossy tijdschrift over het leven van voetbalvrouwen.
Fabulous Football The Magazine komt tweemaandelijks uit en bevat verhalen geschreven door spelersvrouwen. Het blad geeft volgens de makers een onthullend kijkje in het leven van de spelersvrouw. De eerste editie krijgt een oplage van 30.000 exemplaren en wordt half april gelanceerd.
(Bert Linden van der)© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden. Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport