LEEUWARDEN - Regisseur Steven de Jong gaat de komende zomer voor de EO twee nieuwe Snuf de Hondfilms maken. Dat heeft hij woensdag gemeld. De Jong maakte twee jaar geleden al de eerste Snuf-film, getiteld Snuf de Hond in Oorlogstijd.
Ditmaal worden de twee boeken Snuf en het Spookslot en Snuf en de IJsvogel verfilmd. De jeugdboekenserie Snuf de Hond werd na de Tweede Wereldoorlog geschreven door journalist en GPV-politicus Piet Jongeling. De twee nieuwe films worden op dvd uitgebracht en door de EO in het najaar uitgezonden. Het is de bedoeling dat een van de twee titels ook in de bioscoop gaat draaien.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur