Jan Smit was kapot door het filmpje met een zoenende Yolanthe Cabau van Kasbergen en Wesley Sneijder. Volgens een vriend van Smit, zanger Jan Dulles, heeft hij er "keihard om gehuild".
Dit zegt Dulles in een interview met de Flair. "Ik was erbij toen hij die beelden voor het eerst zag. Ik heb gedurende het item alleen maar op Jan gelet en voelde tot in m'n tenen: dit kan gewoon niet. Dat Jan zoiets moest zien op televisie, vond ik heel vernederend."
De zanger zegt dat Jan Smit zich eerst goed probeerde te houden. "Maar toen we na de pauze weer het podium opmoesten, heeft hij keihard gehuild."
Volgens Dulles heeft Jan geen schuld in deze scheiding. "Alles heeft hij voor Yolanthe gedaan."
© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur