Alle voetballers gaan vreemd. Dat is de opmerkelijke conclusie van een verhaal in het glossy Fabulous Football Magazine (FFM), een blad gemaakt door voetbalvrouwen.
Onder andere een quote van Tatum Dagelet, de vriendin van oud-Ajacied Daniël de Ridder (nu Wigan Athletic), wordt aangehaald. Ze vraagt zich af hoe je een voetballende man kan weerhouden van vreemdgaan. Haar conclusie is opmerkelijk: Dit kan eigenlijk niet. Dagelet zegt hierover: Iedere man gaat vreemd en ik hoef het allemaal niet te weten.
Om het verhaal te illusteren komen een voetballer en een voetbalvrouw anoniem aan het woord. De voetbalvrouw vertelt over hoe zij een keer haar man naar de training bracht en daar de aandacht van de andere spelers trok.
Onzedelijk sms'je
Nog tijdens de terugrit naar huis ontving zij een sms'je van een ploeggenoot met een onzedelijk voorstel. Via e-mail en private chat werden er, door andere ploeggenoten weer, nog concretere voorstellen gedaan. De bewuste spelersvrouw is hier niet op ingegaan, maar heeft wel bepaalde voetballers 'doorgespeeld' aan vriendinnen.
Geheimhouding
Beide anonieme bronnen beamen ook dat er een sfeer van geheimhouding heerst onder voetballers en hun vrouwen. Vrouwen weten vaak precies welke vriendinnen met wie worden bedrogen, maar houden hierover hun mond. Als zij het naar buiten brengen, zetten zij 'zichzelf buitenspel'. De voetballers zelf helpen elkaar. Ze stellen creditcards aan elkaar beschikbaar om hotels en clubs te boeken, zodat hun partner niets van de afschriften van de creditcards kunnen aflezen.
Snoepwinkel
Oprichter en hoofdredactrice van Fabulous Football Magazine is
Leyla Naciri Sinouh, vrouw van PSV-doelman Khalid Sinouh. In haar voorwoord zegt ze: Vreemdgaan komt in bepaalde kringen vaker voor dan in andere, het profvoetbal hoort daarbij. 'Wij spelersvrouwen weten dat er aandacht in overvloed is voor onze mannen. Ja, ook de mijne ;-). Iemand vergeleek het leven van profspelers ooit eens met het moment dat je een kind loslaat in een snoepwinkel. Je ziet al dat lekkers, maar je mag er geen één pakken. Dat je dan op een dag tòch in de verleiding komt, is logisch, je bent immers een mens.'
Aan het tweede nummer van het glossy werken verder mee Isabella Lodewijk (over haar vriend Danny Holla die momenteel bij FC Groningen op de bank zit: 'in bed is hij een ware basisspeler'), Winonah de Jong (van Nigel) die de WAG's-Wannahaves-rubriek schrijft, Thoke Delorge (van Laurent) die beautyproducten beschrijft en Kate Didulica (van Joey) die schrijft over het 'wonderlijke' Nederland.
Covergirl
Covergirl is in dit nummer Cristel Mathijsen, de vrouw van Joris, die uitgebreid praat over haar man en kinderen.


