Schone onderbroek velt metalzanger

bewaar
Door: redactie
10-5-12 - 19:58  bron: Loudwire/Antimusic
Mikael Åkerfeldt. © Brunopress.

Een ongeluk zit in een klein hoekje, of zoals in het geval van Opeth zanger Mikael Åkerfeldt; in een rood broekje. De stoere rocker werd geveld door zijn eigen ondergoed.

Het concertvoer zat Mikael klaarblijkelijk niet helemaal lekker, dus wilde hij net voor een optreden in Minnesota even een verse onderbroek aantrekken. Met verstrekkende gevolgen.

De metalzanger dacht in de bus van toergenoot Mastodon wel even van verschoning te kunnen wisselen. Niet dus. Mikael stootte zijn hoofd, met een gutsende wond tot gevolg.

In het ziekenhuis kwam de aanraking met het interieur hem op acht hechtingen te staan. Opeth moest na Åkerfeldts ongelukje in Minnesota verstek laten gaan. Onder de concertgangers, en op internet, ging al snel het gerucht dat Mikael een autoongeluk had gehad, en een van zijn armen had gebroken.

De zanger hielp de fabels snel uit de wereld. 'Nee, ik heb geen autoongeluk gehad, of mijn arm gebroken. Ik wilde dat het verhaal iets meer rock 'n' roll was', schreef Mikael later op de site van Opeth. Nee, een fleurige rode pendek, da's pas rocken Mikael.


Meer over