George Clooney kan zijn lachen niet inhouden bij president Obama's toespraak tijdens het jaarlijkse diner voor Witte Huis-verslaggevers in Washington.
© reuters.
De Amerikaanse president Barack Obama noemt acteur George Clooney een 'goede vriend'. In een vraaggesprek met het tv-programma Entertainment Tonight zegt Obama dat Clooney een goed mens is en zijn best doet om de vriendschap te onderhouden.
President Obama vorig jaar te gast in de talkshow van Jay Leno.
© reuters.
Clooney heeft volgens Obama niet veel aandacht nodig en probeert geen munt te slaan uit hun vriendschap. Volgens de president neemt de acteur afstand in acht, zodat critici Obama er niet van kunnen betichten te veel om te gaan met Hollywood-beroemdheden. 'En hij is knap bovendien', voegt Obama's echtgenote Michelle eraan toe ('He's cute, too').
Actievoerder
Obama en Clooney leerden elkaar jaren geleden kennen toen Clooney optrad als actievoerder voor Soedan terwijl Obama een zetel innam in de Senaat. In mei organiseerde Clooney in zijn huis in Los Angeles een benefietavond ten bate van Obama's herverkiezingscampagne. De avond bracht naar schatting 15 miljoen dollar op. Later deze maand volgt een nieuwe benefietavond in Genève.
Het vraaggesprek met Entertainment Tonight wordt vanavond in de Verenigde Staten uitgezonden.


