Octomom in afkickkliniek wegens pillenverslaving

bewaar
Door: redactie
30-10-12 - 23:51  bron: TMZ
Nadya 'Octomom' Suleman. © getty.

Octomom zit in rehab. Nadya Suleman heeft zich vanmorgen vrijwillig aangemeld in het Chapman House Drug Rehabilitation Center waar ze behandeld zal worden voor haar pillenverslaving. Dat kwam entertainmentsite TMZ te weten.

De moeder van veertien kinderen, die in 2009 wereldberoemd werd nadat ze van een achtling beviel, is volgens haar woordvoerder verslaafd aan kalmeermiddelen.

'Nadya wilde van de Xanax af die haar dokter haar had voorgeschreven omdat ze met stress, oververmoeidheid en angstaanvallen kampte. Ze zocht daarom professionele hulp', laat haar woordvoerder weten.'Nadya wil haar problemen aanpakken zodat ze een zo goed mogelijke moeder voor haar kinderen kan zijn.'

Suleman zou haar kinderen bij drie nanny's en een aantal vrienden hebben achtergelaten. Ze zal naar verluidt dertig dagen in de afkickkliniek blijven.