*

 

Plus-size America's Next Top Model naakt in campagne

ROTTERDAM - Whitney Thompson, de eerste plus-size winnares van America's Next Top Model, durft. Ze is namelijk naakt te zien in een campagne voor de Amerikaanse Love Your Body Day. Het model krijgt gezelschap van het eveneens voluptueuze model Chenese Lewis.

Thompson, die ambassadrice is voor de National Eating Disorders Association, zal ook gastvrouw zijn van het Love Your Body Day-evenement dat 23 oktober plaatsvindt.

De foto op de site van de Daily Mail laat zien dat Whitney in plaats van blond haar, een bruine coupe heeft. Het gaat om een sober geheel, de modellen dragen geen sieraden, meldt Nu.nl.

Tyra Banks
Thompson maakte van de gelegenheid gebruik om het op te nemen voor Tyra Banks. Onlangs werd Banks verweten dat ze graatmagere modellen verheerlijkt. De presentatrice reageerde zeer enthousiast op Ann, een erg dunne deelneemster van het door Tyra bedachte modellenprogramma America's Next Top Model. "Tyra steunt vrouwen van alle maten, zolang ze maar gezond zijn," zegt Whitney in de krant. "Ik veroordeel haar reactie niet toen ze het desbetreffende dunne middeltje zag. Ze blijft een pionier in het gevecht voor meer variatie in de modewereld."

Naast Whitney Thompson lieten Banks en haar team nog vijf andere plus-size modellen toe tot America's Next Top Model. Thompson is de enige die het programma wist te winnen. (MDS)
24/08/10 15u42
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...