*

 

Woensdag is digitale shopdag

FOTO THINKSTOCK

ROTTERDAM - Wie zijn personeel op een persoonlijk uitje wil betrappen, moet goed de klok in de gaten houden. Want woensdagmiddag 16.00 uur schijnt het populairst te zijn als het gaat om online winkelen.

Online winkelen stijgt op woensdagmiddag met 75%, dat blijkt uit onderzoek van een Britse consumentensite. Vooral namiddagen schijnen populair te zijn om digitaal te shoppen. Heel wat werknemers bestrijden het energiedipje na de middag met een surfsessie op het net. Het aantal online shoppers is dan 11% hoger in vergelijking met de middag en 52% hoger dan tijdens de voormiddag. Op de woensdagnamiddag wordt er het meest gewinkeld, dan zit de helft van de week erop.

Zaterdag
Ook zondagnacht schijnt een populair moment zijn, dit wegens de maandagblues die eraan komen. Zaterdagavond is het minst populair om online te winkelen.
25/08/10 13u20
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...