Volvo S60 Concept
GÖTENBORG - Volvo heeft de Turkse kunstenaar Esref Armagan gevraagd een schilderij van de nieuwe Volvo S60 te maken. Bijzonder hieraan: Armagan is blind.
Het werk van de kunstenaar is bedoeld als voorloper op de presentatie van de S60. Officieel beeldmateriaal krijgen we nog niet te zien, maar Volvo wil de nieuwsgierigen ook niet helemaal in het ongewisse laten. ,,Wij vinden dat een auto als de S60 een bijzondere presentatie en een bijzonder verhaal verdient,'' aldus Volvo
Esref is al vanaf zijn geboorte blind. Hij leerde zichzelf schilderen en hij heeft in zijn leven nog nooit een auto gezien. Juist daarom nodigde de Zweeds autoproducent hem uit in de Designkelder in Göteborg.
Van het maken van het schilderij is een documentaire gemaakt. Een voorproefje daarvan is te zien op Volvo's Facebook-pagina. De volledige documentaire en het schilderij worden binnen enkele dagen onthuld. (AD KILLIAN)
- Neem nu een abonnement op het AD


