BREDA - Een agente is vannacht in het uitgaanscentrum van Breda gewond geraakt tijdens het aanhouden van een vrouw uit Dordrecht. De vrouw had ruzie met een andere vrouw, maar weigerde weg te gaan toen de agente tussenbeide kwam. De agente moest onder meer een wenkbrauw laten hechten.
De agente liep de klappen op rond 03.20 uur op de Reigerstraat. De 22-jarige vrouw uit Dordrecht verzette zich hevig tegen haar aanhouding en sloeg om zich heen. Naast de kapotte wenkbrauw, had de agente ook een gekneusde neus en schaafwonden. De politievrouw heeft aangifte gedaan van mishandeling.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws