*

 

Asielzoekers opgevangen in bungalows Duinrell

WASSENAAR - In Duinrell worden binnenkort afgewezen asielzoekers opgevangen. Het gaat om maximaal zeshonderd asielzoekers die vanaf 2 november in zogenoemde 'duingalows', bungalows op het attractiepark in Wassenaar, worden opgevangen.

Dit meldt Trouw. De asielzoekers blijven waarschijnlijk tot 22 maart 2010.

Gratis zwemmen in het Tikibad zit er niet in voor de asielzoekers. Ze mogen geen gebruik mogen maken van de 'recreatieve faciliteiten' van Duinrell, zoals de rodelbaan. De asielzoekers die in de duinbungalows worden geplaatst, wachten om terug te keren naar hun land van herkomst of migratie naar een ander land. Hun asielaanvraag is afgewezen.

De extra capaciteit is nodig omdat de komende maanden verschillende opvanglocaties sluiten en de stroom asielzoekers toeneemt. Duinrell werd de afgelopen twaalf jaar al vijf keer gebruikt als tijdelijke opvangplek voor asielzoekers.
20/10/09 13u55
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Nieuws

Alles over