UPDATE In het jaar 2009/2010 haalde een recordaantal mensen een mbo-diploma, namelijk ruim 197.000. Dat komt met name door de wijziging in de Wet Kinderopvang, waarin staat dat gastouderopvang alleen nog wordt vergoed als de gastouders een diploma hebben.
Door die wijziging waren er in de richting hulp bij zorg en welzijn maar liefst vier keer zoveel geslaagden als het jaar daarvoor. Dat staat in het vandaag verschenen Jaarboek onderwijs in cijfers 2011 van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws