*

Cocaïnefeestje in gevangenis Alkmaar

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
  • artikel
  • reacties
Door: redactie
19-1-12 - 08:12

Een 34-jarige man is erin geslaagd minstens 320 gram cocaïne de gevangenis Schutterswei in Alkmaar binnen te smokkelen. Een bron vertelt dat de man, die zelf verbaasd was over zijn geslaagde drugssmokkel, het spul uitdeelde aan zijn medegevangenen.

Dit meldt dagblad Spits vandaag. De man werd vorige week op Schiphol aangehouden. Hij kwam in de gevangenis terecht omdat hij nog een taakstraf moest uitvoeren. Hij werd gecheckt, ook in lichaamsholtes, maar er werd niets gevonden. Uiteindelijk kregen bewakers van een andere gedetineerde te horen dat de man cocaïne in zijn cel had. Het ging om uitgepoepte bolletjes drugs.

Het Openbaar Ministerie laat weten dat de man opnieuw is aangeklaagd, ook vanwege het verhandelen of verstrekken van drugs in de gevangenis.

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!