DEN HAAG - De PVV lijkt zijn voorstel voor een hoofddoekjesbelasting te hebben laten varen. In het debat over het belastingplan 2010 moest PVV-Tweede Kamerlid Tony van Dijck er aan herinnerd worden dat zijn partijleider Geert Wilders vorige maand de 'kopvoddentax' voorstelde.
SP-Kamerlid Farshad Bashir vroeg aan Van Dijck waarom hij geen voorstel voor de kopvoddentax indiende. ,,Het belastingvoorstel voor het gebruik van hoofddoekjes?'', zei Van Dijck. ,,Dat hebben we niet doorgerekend. Ik zou niet weten hoeveel het zou opleveren. Het was gewoon een voorstel, het is niet doorgerekend, dus ik kan geen amendement indienen.''© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden. Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws