Inmiddels zijn er zes aangiften van ontucht gedaan tegen een 43-jarige leraar uit Wijchen. Dat maakte het Openbaar Ministerie (OM) vrijdag bekend. De man blijft langer vast zitten.
Eerder onderzoek van politie en justitie leidde tot drie aangiften tegen de man, die wordt verdacht van ontucht met minderjarige meisjes. Hij werd in mei aangehouden op verdenking van ontucht met kinderen van een basisschool in Puiflijk (gemeente Druten).
Hij was eind april al door de school op non-actief gezet. De rechter besloot in juni dat hij langer moest blijven zitten. Nu komen daar nog eens 60 dagen bij. In het belang van het onderzoek doet de politie verder geen mededelingen.
De man was werkzaam als invalkracht en werkte ook op twee andere basisscholen in Druten en in Beneden-Leeuwen (gemeente West Maas en Waal). Over het gedrag van de Wijchenaar zou al eerder elders in het land zijn geklaagd, maar dat leidde toen niet tot een strafzaak.


