MOSKOU - De Russische president Dmitri Medvedev en de Amerikaanse president Barack Obama denken dat een nieuw verdrag voor de reductie van het aantal kernwapens spoedig kan worden ondertekend. Dat meldde de persdienst van het Kremlin. Beide leiders spraken elkaar telefonisch zaterdag.
Medvedev en Obama zijn tevreden over het bereikte resultaat van de onderhandelingen tot dusver en er kan nu al gekeken worden naar een datum voor de ondertekening van het verdrag, aldus het Kremlin. Een datum voor de ondertekening noemde het Kremlin nog niet. De leiders zijn het eens geworden over aanvullende instructies aan de onderhandelaars met het oog op het afronden van het overleg.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws