LONDEN - Kate Moss barste in tranen uit toen haar Alexander McQueen-jurk voor 133.000 werd verkocht aan de hoogtste bieder. Het topmodel was goed bevriend met Alexander, die vorig week zelfmoord pleegde. Het waren tranen van verdriet, maar ook van blijdschap. De 100.00 pond gaat namelijk naar de slachtoffers in Haïti.
De modewereld was vorige week in shock bij het plotseling overlijden van Alexander McQueen. Kate Moss was naast celebs als Lady GaGa en Sarah Jessica Parker een grote fan van de ontwerpen van Alexander.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws