*

 

'Abdulmutallab geeft nuttige informatie'

Rechtbanktekening van Umar Farouk Abdulmutallab. ANP

WASHINGTON - De Nigeriaan die op eerste kerstdag een vliegtuig op weg van Schiphol naar Detroit probeerde op te blazen, Umar Farouk Abdulmutallab, werkt mee met de Amerikaanse autoriteiten en geeft nuttige informatie tijdens zijn verhoren. Dat meldde een Amerikaanse functionaris die betrokken is bij het onderzoek dinsdag.

Abdulmutallab, die lange tijd weigerde mee te werken, praat sinds vorige week en geeft ''nuttige, effectieve en actuele inlichtingen'', aldus de functionaris, die geen nadere mededelingen deed.

De 23-jarige Abdulmutallab wilde op 25 december in het toestel explosieven tot ontploffing brengen, maar dat plan mislukte door ingrijpen van passagiers en bemanningsleden. Hij is aangeklaagd voor de aanslagpoging. (ANP)
02/02/10 23u47
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...