*

Man slaat dochtertje (3) dood wegens weigeren hotdog

Wil je dit artikel later lezen? bewaar
  • artikel
  • reacties
Door: redactie
31-10-11 - 12:16

Corey Daniels uit Phoenix ging door het lint toen zijn stiefdochtertje Dani Mayo weigerde haar hotdog op te eten. Met zijn vuisten en een riem wilde hij haar wat discipline bijbrengen. Het zwaar mishandelde meisje overleed dit weekend in het ziekenhuis aan haar verwondingen.

Daniels zei in eerste instantie dat het meisje gestikt was in de hotdog. Maar de dokters concludeerden al snel uit haar verwondingen dat Dani ernstig was toegetakeld, zo meldt Fox News op zijn website. Ook stelden de artsen vast dat haar schedel op meerdere plaatsen was gebroken en dat ze bloedingen in haar hersenen had.

Bekentenis
De moeder van het meisje haastte zich donderdag naar huis, toen ze hoorde dat het niet goed ging met haar dochter. 'Ze was in paniek en in alle staten,' wisten buren te melden. Dani vocht nog twee dagen voor haar leven in het ziekenhuis, maar overleed aan de verwondingen. 

Daniels gaf na enige tijd toe dat hij het meisje meer dan twintig keer had geslagen op haar borst, armen en hoofd met zijn vuisten. Ook vertelde hij het meisje weken daarvoor te hebben gebeten, toen ze in haar broek had geplast. De man is gearresteerd en wordt aangeklaagd voor moord. 

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!