Mitt Romney schiet uit zijn slof tijdens interview

bewaar
Door: redactie
10-5-12 - 15:00

Al maanden trekt Mitt Romney door de Verenigde Staten om de kiezers ervan te overtuigen hem als de presidentskandidaat voor de Republikeinse partij te selecteren. Eentonige dagen met veel interviews en toespraken: het zou ieder mens gaan irriteren. Aan Romney's gedrag in onderstaand filmpje is in ieder geval te zien dat niets menselijks de Republikein vreemd is.

Romney streek gisteren met zijn campagneteam neer in de staat Colorado. In de primaries verloor hij in deze staat, maar nu is hij terug om als bijna laatst overgebleven Republikeins presidentskandidaat de Amerikaanse burgers te overtuigen hem tot hun nieuwe president te kiezen.

Romney werd geïnterviewd door een lokale verslaggeefster van de zender CBS4. De vrouw stelde hem opeenvolgend vragen over het homohuwelijk, immigratie en het al dan niet legaliseren van marihuana. Romney probeert tijdens zijn eerste antwoorden het gesprek nog in zijn richting te trekken door uit te komen bij stokpaardjes als de haperende economie en werkloosheid. Maar als de verslaggeefster stug doorgaat, schiet hij plots uit zijn slof.

Significante onderwerpen
'Heeft u geen significante onderwerpen die u wilt bespreken? De economie? De toename van het aantal banen? De noodzaak om mensen weer aan het werk te krijgen? De uitdagingen die Iran biedt?', roept Romney de vrouw toe.

De journaliste reageert met te benadrukken dat het belangrijke issues zijn in haar staat, maar gaat uiteindelijk overstag om het over de economie te hebben. Romney weet dat hij een fout heeft gemaakt, en probeert zich te herstellen, maar helemaal goed komt het in het interview niet meer. Op naar de volgende reporter dan maar, hopelijk in een beter humeur.

Wat vind jij van dit nieuws?


Meer over