*

 

Versiering voor Halloween blijkt echt skelet

FOTO ANP

ORLANDO - Mitchel Fletcher uit Florida kocht het voorbije weekend op een garageverkoop een skelet om zijn huis te versieren voor Halloween. Fletcher betaalde 8 dollar voor het ding. Eenmaal thuis, kwam zij tot de ondekking dat manlief een echt menselijk geraamte had gekocht. Dat meldt Fox.

De Fletchers brachten het geraamte naar de politie. Daar werd bevestigd dat het om authentieke menselijke resten ging. De beenderen waren een professioneel 'geprepareerd' anatomisch skelet, zoals dat gebruikt wordt door studenten geneeskunde.

Volgens de politie is het geraamte 3.000 dollar of zo'n 2.150 euro waard. Het is echter verboden om als particulieren een menselijk geraamte te bezitten. De Fletchers zullen hun opmerkelijk koopje dus niet kunnen verzilveren vermits de poltie het in beslag nam. (CBR)
11/10/10 14u59
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...