*

 

Thaise verkoopt foetussen als geluksbrengers

BANGKOK - Een Thaise vrouw is gearresteerd omdat ze foetussen wilde verkopen. De voormalige zuster bewaarde veertien ongeboren lichaampjes in bokalen. Het kopen van een foetus zou geluk moeten brengen. Dat schrijft The Bangkok Post.

Naengnoi Kaan had de foetussen gekocht van een vrouw die illegale abortussen uitvoerde. Bedoeling was de ongeboren vruchten door te verkopen als 'luk krok' of kindgeesten. Luk krok staan bekend als geluksbrengers, voornamelijk bij het winnen van de loterij.

De bokalen met de foetussen werden gevonden door een man die door het verlaten huis struinde op zoek naar eten. De woning was eigendom van een familielid van Naengnoi Kaan. De eigenares beweert niet op de hoogte te zijn van deze onfrisse praktijken. (CBR)
22/06/10 17u39
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...