*

 

Drank verdwenen uit tijdcapsule

SOMERTON - Dat was een rare gewaarwording, afgelopen zaterdag in Sommerton, Arizona. 25 jaar geleden werd een 'tijdcapsule' in beton gestort, met als inhoud een fles Mexicaanse brandewijn, foto's, een videoband en een exemplaar van Time magazine.

Zaterdag hebben ambtenaren de capsule geopend, maar de drank bleek spoorloos verdwenen. Dit meldt MSNBC.

Pancho Soto, ambtenaar van de gemeentereiniging die destijds bij het begraven van de tijdcapsule aanwezig was, is stomverbaasd dat de brandewijn is verdwenen. Hij is er stellig van overtuigd dat de drank zich nog in de tijdcapsule bevond toen deze in beton werd gestort.

De tijdcapsule bleek nog wel foto's van de bewoners van Somerton van 1985te bevatten en ook de toentertijd toegevoegde videoband en een exemplaar van Time Magazine. (EBO)

15/03/10 23u10
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Nieuws