*

 

Politie stopt theatraal ’misdrijf’

ARCHIEFFOTO ANP

AMSTERDAM - De politie heeft vrijdagavond in Amsterdam een experimentele theatervoorstelling beƫindigd nadat omstanders dachten dat er een misdrijf plaatsvond. Twee acteurs werden opgepakt. Dat heeft een woordvoerder laten weten.

Het publiek en de twee acteurs zaten in een limousine, die door de stad reed. Op een gegeven moment werd een ’kinderlijkje’ in de achterbak gestopt. Omstanders meenden dat het echt was en belden de politie. Die rukte met de nodige mankracht uit.

Ter plekke kwamen de agenten erachter dat het om een theatervoorstelling ging. Zij pakten de twee acteurs, een man en een vrouw, op. De politie verwijt hen dat ze anderen hebben uitgelokt tot het doen van een valste aangifte. Een van hen bleek bovendien een nepwapen bij zich te hebben.

(ANP)

04/09/09 23u17
mailIcon print | |
commonMessages.loading
Aan het laden ...