Dronken chauffeur op pad met zebra en parkiet

bewaar
Door: redactie
23-5-12 - 13:40  bron: HLN
© ap.

In Iowa is een man gearresteerd voor rijden onder invloed. Dat gebeurt wel vaker, maar deze man had een zebra en een parkiet in zijn pickup-truck zitten.

Jerald Reiter (56). © Dubuque Police Department.

De politie arresteerde de 56-jarige Jerald Reiter op de parkeerplaats voor de Dog House bar in Dubuque. Op dat moment waren enkele mensen foto's aan het nemen van de merkwaardige passagiers van Reiter.

Dol op ritjes in de truck
Toen de agenten om opheldering vroegen, vertelde Reiter dat de zebra en de papegaai zijn huisdieren zijn en dat ze graag ritjes maken in zijn pickup. Zo nu en dan neemt hij de dieren mee naar de bar. 'Dat mag van de baas op momenten dat er geen maaltijden geserveerd worden', aldus Reiter.

De man legde een positieve ademtest af en werd gearresteerd voor rijden onder invloed. Jerald Reiter vecht zijn arrestatie aan. Hij beweert dat iemand anders met zijn auto had gereden.

Wat vind jij van dit nieuws?

Jouw mening telt!

Meld je aan of registreer je om een reactie te plaatsen!

Meer over