DEN HAAG - Het CDA wil van de ministers Guusje ter Horst (Binnenlandse Zaken) en Ernst Hirsch Ballin (Justitie) horen hoe zij denken dat werkgevers als bijvoorbeeld ziekenhuizen pal kunnen staan voor hun personeel als dat te maken krijgt met geweld.
De Tweede Kamerfractie reageert op een incident in het Medisch Centrum St Radboud (UMC) Nijmegen waarbij twee jongeren op de eerstehulpafdeling onder andere een arts en een verpleegkundige bedreigden. De CDA'ers vragen de twee bewindslieden of het klopt dat ziekenhuispersoneel niet anoniem aangifte kan doen. Ook willen ze weten of werkgevers namens een bedreigde werknemer aangifte kunnen doen.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Nieuws: Belgisch nieuws, buitenlands nieuws, bizar nieuws, gezondheids nieuws, wetenschaps nieuws