*

 

Arshavin: 'Barça mijn droomclub'

Andrei Arshavin. FOTO REUTERS

ROTTERDAM - ,,Het is tijd om te gaan. Dat heeft hij mij gezegd. Als trainer is het nooit leuk om zo'n topspeler te verliezen. Maar je moet realistisch zijn'', aldus Dick Advocaat, trainer van Zenit St. Petersburg, op de BBC over Andrei Arshavin.

Samengestelde EK-quotes

,,Ik ben een fan van Barcelona. Dat is mijn droomclub'', zegt Arshavin tegen het Franse persbureau AFP.

,,Niemand heeft hem bij Bayern München verboden om zo goed als bij het EK te spelen.'' Kaiser Franz Beckenbauer heeft in Bild geen boodschap aan de kritiek van Lukas Podolski dat hij bij Bayern te weinig vertrouwen en speeltijd krijgt.

,,We hebben geleerd om EK-wedstrijden te winnen. Nu moeten we nog leren dat op een beschaafde manier te vieren'', schrijft een Russische krant over de excessen op straat door overmatig alcoholgebruik.

,,Het enige voordeel van die schorsing was dat ik nu eindelijk eens kon roken tijdens de wedstrijd'', vertelt de Duitse bondscoach Joachim Löw in Sportweek. Hij bekeek het kwartfinaleduel met Portugal (3-2) verplicht vanuit een skybox.

,,Alleen al dat glunderende gezicht van Bert Maalderink na de wedstrijd tegen Rusland ontnam me iedere lust tot slapen.'' KNVB-directeur Henk Kesler legt na de uitschakeling van Oranje in VI uit waarom hij al 's ochtends vroeg de thuisreis aanvaardde. (ANP)

25/06/08 16u32
mailIcon print | |
commonMessages.loading
Aan het laden ...
AD Sportwereld
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alle topcompetities

Alles over jouw team