MADRID - De Spaanse wielrenner Igor Astarloa stopt met wielrennen. Hij kon op zijn 33ste geen ploeg voor komend seizoen meer vinden en houdt het daarom voor gezien. Zijn grootste succes behaalde Astarloa in 2003 toen hij wereldkampioen werd.
Dat jaar was trouwens een topjaar voor Astarloa, want hij won ook de Waalse Pijl. Sindsdien liet de Spanjaard weinig meer van zich horen. In 2008 werd hij zelfs ontslagen door Milram vanwege abnormaal hoge bloedwaarden.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport