Degenkolb bezorgt Argos tweede ritzege

bewaar
Door: redactie
22-8-12 - 21:41

update De Duitse wielrenner John Degenkolb heeft woensdag de vijfde etappe van de Ronde van Spanje op zijn naam geschreven.

De coureur van de Nederlandse formatie Argos-Shimano was aan het einde van de rit over 168 kilometer, met start en aankomst in LogroƱo, de snelste in een massasprint.

Degenkolb won zondag ook al de tweede etappe van de Vuelta. De Italiaan Daniele Bennati eindigde als tweede, vlak voor de Belg Gianni Meersman. Raymond Kreder was met een zesde plaats de beste Nederlander. Pim Ligthart finishte als tiende.

De Spanjaard Joaquim Rodriguez blijft eigenaar van de rode leiderstrui.

De vijfde etappe stond lang in het teken van de ontsnapping van de Spaanse avonturier Javier Chacon. Hij nam een voorsprong van ruim 7 minuten, maar werd 29 kilometer voor de finish achterhaald. Het peloton snelde vervolgens met ruim 60 kilometer per uur naar de finish, zodat een massasprint zo goed als onontkoombaar was.

Wat vind jij van dit nieuws?