AD.NL

De Bakker met Haase in conclaaf over coach

Dennis Schenk (l). FOTO ANP

ROTTERDAM - De tennissers Thiemo de Bakker en Robin Haase gaan op korte termijn bespreken hoe het verder moet met hun gezamenlijke coach Dennis Schenk. ,,Dat wordt een lastig verhaal'', erkende De Bakker dinsdag na zijn zege in de eerste ronde van het ABN Amro-toernooi in Ahoy.

De Bakker zou de samenwerking met Haase en Schenk graag willen voortzetten. ,,Maar onze ranking op de wereldranglijst gaat nu te veel uiteen lopen'', legde de 21-jarige nummer 1 van Nederland uit. ,,Robin zal voor de challengers gaan kiezen. Hij heeft veel tijd en wedstrijden nodig om na zijn knieblessures weer schade te kunnen aanrichten op ATP-niveau. Ik zal me daarentegen meer gaan richten op de grotere toernooien. Het is in alle opzichten goed voor mij dat ik me kan meten met spelers uit de wereldtop. Dat prikkelt me.''

De Bakker zei het niet raar te vinden als Haase en Schenk, die al langere tijd een band met elkaar hebben, voor hun eigen tennistraject kiezen. ,,Maar alles ligt nog open. Het is niet uitgesloten dat ik weer onder de hoede kom van bondscoach Jan Siemerink en/of technisch directeur Rohan Goetzke. Maar daar gaan we allemaal waarschijnlijk eind deze week over praten.'' (ANP/DHE)
09/02/10 19u27
commonMessages.loading
Aan het laden ...

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden. Lees het auteursrechtvoorbehoud.



  • acap enabled