BOEDAPEST - Autocoureur Sebastian Vettel heeft de vrije traingen voor de Grote Prijs van Hongarije gedomineerd. De Duitser uit de Formule 1-stal van Red Bull was in beide sessies de snelste.
De rappe Vettel aast zaterdag in de kwalificatie op de Hungaroring op poleposition voor de Grand Prix op zondag. De Heppenheimer slaagde er dit seizoen al zes keer in de beste startpositie te verwerven. Toch wist hij pas twee keer een race als winnaar af te sluiten.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport