*

 

'Räikkönen staat open voor Mercedes'

LONDEN - Kimi Räikkönen staat open voor een stoel bij het formule 1-team van Mercedes, de nieuwe eigenaar van Brawn GP. Dat meldde zijn manager Steve Robertson donderdag tegen de website autosport.com.

Woensdag verklaarde Robertson nog dat de Finse coureur een jaar geen Formule 1 zou rijden omdat Raikkonen niet tot een akkoord was gekomen met McLaren dat diezelfde dag de komst van wereldkampioen Jenson Button bekendmaakte.

,,Dit is Formule 1'', zei Robertson over zijn snelle verandering van gedachten. ,,Als Kimi ervan overtuigd is dat hij met het team kans maakt op het kampioenschap, zullen wij het aanbod in overweging nemen.''

Räikkönen reed de afgelopen drie jaar voor Ferrari. De ontbinding van het contract van de 30-jarige coureur kost de Italiaanse renstal maar liefst 17 miljoen euro. Indien 'The Iceman' alsnog naar een concurrent vertrekt, blijft er naar verluidt nog een aardig zakcentje van 10 miljoen over. (ANP/RTR/DPA)
19/11/09 11u53
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
AD Sportwereld
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter