De Formule 1-renstal van Caterham heeft als eerste zijn bolide voor het seizoen 2012 getoond. Het team, dat de voorgaande jaren de naam Team Lotus voerde, gaf woensdag de primeur weg aan het magazine F1 Racing, dat een foto van de overwegend groene raceauto op de cover zette.
Opvallend is de neus van de bolide, die gelijkenissen vertoont met het vogelbekdier. De CT01 komt op 7 februari voor het eerst in actie op asfalt bij de officiële testraces op het circuit van Jerez. De coureurs van Caterham zijn de Fin Heikki Kovalainen en de Italiaan Jarno Trulli.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Sport nieuws: Belgisch voetbal, Buitenlands voetbal, Champions League en Europa League, wielrennen, tennis, formule 1, auto en motorsport, meer sport