© afp.
Sportfans in Engeland vragen zich de laatste dagen af of er een vloek rust op de aanwezigheid van premier David Cameron bij olympische sportwedstrijden waarbij Britten betrokken zijn. Overal waar Cameron namelijk op de tribune plaatsneemt, gaat het mis. Zaterdag bij wielrenner Mark Cavendish, gisteren bij de schoonspringers Tom Daley en Pete Waterfield.
© afp.
En nu weten de Britten dus ook waarom Andy Murray eerder deze maand Wimbledon niet won in de tennisfinale tegen Roger Federer. Inderdaad, daar was Cameron ook.
Op dag 4 van de Olympische Spelen wacht Groot-Brittannië nog altijd op zijn eerste gouden plak. Het gastland heeft één keer wielerzilver, één keer zwembrons en één keer turnbrons.
Cameron maakt zich op andere vlakken wél populair. Gisteren verspreidde Downing Street een foto van Cameron die de metro neemt.



Door: