*

 

Heidi Montag wil zangcarrière herlanceren

LOS ANGELES - Heidi Montag liet vorig jaar zowat alles verbouwen behalve haar stembanden. De 23-jarige actrice heeft haar fans laten weten dat ze aan haar tweede album begint en daarvoor samenwerkt met Steve Morales, bekend van zijn werk met onder anderen Destiny's Child en Christina Aguilera.

,,Ben op weg naar de studio om mijn nieuwe single op te nemen! Steve Morales, mijn producer, trekt bij mij in om mijn zomeralbum te maken", zegt de actrice op Twitter.

Heidi, bekend van de realityreeks 'The Hills' en haar turbulente relatie met Spencer Pratt, bracht in 2007 haar eerste single uit. Ze tekende toen een contract voor één nummer met Warner Brothers, het werd een grote flop. Eerder dit jaar bracht ze in eigen beheer het album 'Superficial' uit, die ze ook niet aan de straatstenen kwijtraakt.
25/06/10 14u50
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Showbizz & TV

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur


acap enabled