*

 

Jessica Simpson laat scheet tijdens zakendeal

Wat? Ik stinken?... Nee toch! FOTO BRUNOPRESS

HOLLYWOOD - Het is al erg genoeg als Jessica Simpson haar mond opendoet, maar als ze ook via haar welgevormde achterwerk geluid begint te produceren, wordt het voeren van een zinnig gesprek wel erg lastig.

Dat ondervond een stel zakenlui die met de blonde zangeres, annex actrice, overleg voerden over haar eigen jeanslijn. Terwijl een van de vijf zijn betoog hield, zette Jessica haar achterdeur open en liet een harde scheet. Haar moeder, als altijd overal bij aanwezig, schreeuwde het uit en stuurde dochterlief de kamer uit.

Niet alleen de lucht maar ook de spanning was te snijden. Plaatsvervangende schaamte maakte zich van de aanwezigen meester. De deal ging na een korte adempauze overigens gewoon verder. Het starten van een eigen spijkerbroekenlijn is voor miss Simpson namelijk een must.

,,De kont van een meid moet er goed uitzien,'' liet ze zich al eerder ontvallen. Nu de rest nog even binnen zien te houden, luidt ons devies. Het was overigens niet de eerste keer dat Jess haar bevallige kontje liet spreken. In de realityserie Newlyweds waren haar winden ook al te horen. Ex-man Nick Lachey beschikte echter niet over een lange adem. (DVDH)
28/01/10 22u00
mailIcon print | |
commonMessages.loading
Aan het laden ...

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur


acap enabled