LONDEN - Sir Elton John onthult aan de Sunday Telegraph dat een ex-vriend van hem zelfmoord pleegde wegens zijn homoseksualiteit. De zanger had jaren geleden een relatie met de man. Die kon zijn geaardheid echter niet in overeenstemming brengen met zijn geloof.
Elton John (62) zegt dat hij diep onder de indruk was van de zelfmoord. "Hij gooide zichzelf onder een bestelwagen en ik had het niet zien aankomen", legt Elton uit. Hij had een tijdje een relatie met het slachtoffer voor hij in 2005 met zijn huidige echtgenoot in het huwelijksbootje stapte.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur