*

 

Pornoster maakt sms'jes Tiger Woods openbaar

LOSA ANGELES - Pornoster Joslyn James is van plan om alle pikante sms'jes van Tiger Woods donderdag op internet te zetten. De pornoactrice had een tijdlang een affaire met de golfer en vindt het nu mooi genoeg geweest.

"Het is tijd de waarheid over Tiger te vertellen," zegt ze tegen entertainmentsite TMZ.com. Volgens de brunette beschikt ze ook over ander 'bewijsmateriaal'.

Joslyn zegt woedend te zijn nadat Tiger vorige maand publiek zijn excuses aanbood. De brunette zegt namelijk ook recht te hebben op een persoonlijk 'sorry'. De pornoactrice zou jarenlang een vaste minnares zijn geweest van de golfer. (BRUNOPRESS)
18/03/10 13u19
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...
Showbizz & TV

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur


acap enabled