*

 

Inbraak bij de Jacksons

FOTO EPA

LOS ANGELES - De politie is zaterdag massaal uitgerukt om een telefoontje dat er bij de ouders en kinderen van Michael Jackson in Los Angeles zou worden ingebroken. Bewapende agenten gingen te voet en vanuit de lucht op zoek naar mogelijke daders. De zoektocht leverde niets op.

De melding, die van buiten de villa van de Jacksons kwam, bleek volgens de Amerikaanse entertainmentwebsite TMZ vals alarm. Het is onbekend of Michaels kinderen, Prince, Paris en Blanket, en hun voogd oma Katherine en opa Joe tijdens het onderzoek thuis waren.

Het huis van de familie Jackson werd deze week al eerder bezocht door hulpinstanties. De Kinderbescherming klopte twee keer aan om de poolshoogte te nemen in de villa. De spelende kinderen van Michael werden er dinsdag aangetroffen met een apparaatje dat stroomschokken geeft. Hun 13-jarige neefje Jaafar had het besteld op internet. (NOVUM)
06/03/10 18u36
mailIcon print | |

Jouw mening telt!

Deel jouw mening met de AD-bezoekers

 
commonMessages.loading
Aan het laden ...

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur


acap enabled