GENT - De Vlaamse uitgeverij Witsand komt volgende week toch uit met een boek over Ramses Shaffy. Het boek zou oorspronkelijk op 8 december feestelijk worden gepresenteerd, in aanwezigheid van de chansonnier zelf. Die dag heeft nu de begrafenis plaats van Shaffy, die dinsdag op 76-jarige leeftijd overleed.
De uitgever wil het boek in de loop van volgende week uitbrengen als een postuum eerbetoon. ''Dat hij de uiteindelijke verschijning niet meer meemaakt, vinden we heel wrang'', aldus een woordvoerster woensdag. ''Maar het boek is al klaar en Ramses was er zelf heel tevreden over. Hij heeft het eindresultaat zo goed als helemaal gezien.''© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur