*

 

Lady Gaga praat met politici VS over pesten

Lady Gaga gaat de strijd aan met pesterijen. © Brunopress

Volgens de Amerikaanse overheid worden zo'n 13 miljoen leerlingen gepest op school. Vanwege hun afkomst, uiterlijk of geaardheid. Vandaag gaat Lady Gaga, die het al eerder voor slachtoffers van pesterij opnam, praten met leden van de Amerikaanse regering.

President Obama krijgt ze dit keer helaas niet te spreken. Die ontmoette ze al in september tijdens een benefietavond, maar is nu in de staat Kansas om te speechen. Gaga, die onder meer een lied opdroeg aan Jamey Rodemeyer die zelfmoord pleegde na met zijn homoseksualiteit te zijn gepest, is bezig met de oprichting van een stichting die moet voorkomen dat jongeren gepest worden. De Born This Way Foundation moet hen meer zelfvertrouwen geven. 'Je bent geen slachtoffer. Pesten is voor losers', zei Gaga na de dood van Jamey. (Redactie)
06/12/11 21u22
mailIcon print | |
commonMessages.loading
Aan het laden ...

© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.

Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur


acap enabled