Dré Hazes.
© Brunopress.
Dré Hazes, de zoon van, is onlangs betrokken geweest bij een 'schietincident' op de kermis. Hij was in het gezelschap van zijn zus Roxeanne en een aantal vrienden.
Dré en zijn zus Roxeanne.
© ANP.
Toen het groepje bij een schiettent stond en Dré daar bezig was, kwam één van de kogeltjes per ongeluk terug en raakte een man. Er werd meteen geroepen: 'Die van Hazes denken ook dat ze alles mogen!', zo vertelt Roxeanne in het tijdschrift Vriendin.
De dochter van volkszanger André Hazes kan echt kwaad worden om dat soort uitspraken. 'Waarom zouden wij zo zijn? Mensen hebben vooroordelen'. Roxeanne noemt het 'schietincident' een van de minder makkelijke momenten om de dochter van te zijn.
Toch zijn er ook voordelen. 'Hoe goed je ook bent, het is moeilijk om door te breken als artiest. Vanwege onze achternaam zijn er deuren voor ons opengegaan', aldus Roxeanne.


