ROTTERDAM - De nieuwe filmhit Avatar zet aan tot zelfmoordgedachten, meldt CNN. Sommige fans ervaren de siencefiction-film als realistisch en zeggen dat ze er depressief van raken. Ze verlangen naar de buitenaardse wereld van Pandora die in Avantar wordt voorgesteld.
Op de fan-forumsite 'Avatar Forums' staat een topic getiteld: "Hoe om te gaan met depressies door het onbereikbare Pandora." Daar staan inmiddels duizend posts van mensen die tegen depressieve gevoelens zijn aangelopen en fans die hen willen helpen. De topic werd de afgelopen maand zo populair dat beheerder Phillipe Baghdassarian een tweede moest creëren om het posten van verwarde fans door te kunnen laten gaan.© AD Nieuwsmedia BV. Alle rechten voorbehouden.
Lees het auteursrechtvoorbehoud.
Volg het nieuws op onze zustersite in België www.hln.be. Showbizz: celebrities, film, muziek, royalty, kunst en literatuur