Fractie PVV Noord-Holland moet versplinterd verder

bewaar
Bewerkt door: Redactie
12-4-12 - 13:27  bron: ANP
Hero Brinkman © anp.

update De fractie van de PVV in Provinciale Staten van Noord-Holland blijft beperkt tot 2 zetels. Het nieuwe Statenlid Arie-Wim Boer heeft vandaag laten weten onder de naam Fractie Boer een eigen fractie te zullen vormen.

Boer is de opvolger van Cora Bot-Koeman, die haar Statenzetel vorige maand opzegde nadat ze zich aanvankelijk samen met Hero Brinkman en twee andere PVV'ers had afgescheiden van de PVV. Zij besloot naderhand dat haar zetel toch in handen van de PVV moest blijven.

Arie-Wim Boer, die in de gemeenteraad van Purmerend fractievoorzitter is van Leefbaar Purmerend, is echter niet van plan om de PVV trouw te blijven. Volgens hem slaat de PVV de plank volledig mis met de kritiek op de islamisering van Nederland en het recente meldpunt voor overlast van Oost-Europeanen. Boer stelt verder dat hij zich van de PVV heeft afgekeerd door het gedrag van Geert Wilders in de Tweede Kamer. Het 'doe eens normaal man' tegen premier Rutte, noemt hij als dieptepunt.

Wat vind jij van dit nieuws?


Meer over