*

 

Kleine zege Manchester United

O'Shea (midden) viert de 1-0 met Ferdinand (rechts) en Fletcher. FOTO AP

MANCHESTER - MANCHESTER - Manchester United heeft slechts een bescheiden stap gezet in de richting van Rome, waar de eindstrijd van de Champions League is.

De titelverdediger won woensdagavond op Old Trafford slechts met 1-0 van Arsenal. Verdediger John O’Shea opende de score al na ruim een kwartier. De Spaanse doelman Manuel Almunia voorkwam daarna een grote voorsprong. Zijn collega Edwin van der Sar had aan de overzijde aanzienlijk minder te doen.

De Mancunians slaagden er na rust niet in de Engelse tweestrijd te beslissen. Cristiano Ronaldo was in de 69e minuut het dichtst bij de tweede treffer. Hij knalde van afstand tegen de lat. Bij Arsenal ontbrak Robin van Persie door een blessure. De Londense club gaat ervan uit dat de Nederlandse international volgende week voor eigen publiek in de return wel kan spelen.

(Bert Linden van der)
29/04/09 22u39
mailIcon print | |
commonMessages.loading
Aan het laden ...
AD Sportwereld
Vind AD Sportwereld op social media
Facebook
TwitterVolg ons op Twitter

Alle topcompetities

Alles over jouw team